Zwycięstwo Stelli, Luboński bez punktów, trampkarze gromią rywali

Zwycięstwo Stelli, Luboński bez punktów, trampkarze gromią rywali

W czwartek 29 marca odbył się pierwszy mecz wiosennej rundy rozgrywek piłkarskich. Trampkarze Lubońskiego KS zmierzyli się z Sucharami Suchy Las w ramach rozgrywek I ligi okręgowej WZPN Poznań. Podopieczni trenera Sebastiana Maćkowskiego po bardzo skutecznej grze rozgromili swoich rywali 10:2. Dzięki temu zwycięstwu zespół Lubońskiego awansował na 7 miejsce w tabeli rozgrywek, w których grają najlepsze zespoły okręgu poznańskiego w tej kategorii wiekowej.

Kibice Lubońskiego w Wielką Sobotę musieli przełknąć gorzką pigułkę. Drużyna seniorów prowadzona od tej rundy przez trenera Jacka Paska uległa minimalnie Concordii Murowana Goślina 0:1. Kolejny mecz lubonianie zagrają 7 kwietnia w sobotę w Kobylnicy z miejscowym Piastem. O tym, że każdy punkt jest na wagę złota chyba nie trzeba wspominać.

I wreszcie bardzo przyjemna wiadomość z Kleszczewa. Tam w meczu o mistrzostwo Klasy A Stella pokonała 4:2 Clescevię, mimo że gospodarze prowadzili już 2:0. Tak trzymać. Kolejny mecz seniorzy Stelli rozegrają na boisku przy Szkolnej w sobotę 7 kwietnia o godzinie 17.00 z rezerwami Polonii Środa.