Rusza piłkarska wiosna w Luboniu

Rusza piłkarska wiosna w Luboniu

Mamy już za sobą pierwszy mecz ligowy rozegrany przez luboński zespół. Seniorzy Stelli 24 marca ulegli w zaległym spotkaniu z rundy jesiennej zespołowi Phytopharm Klęka 1:2.

W rundzie wiosennej, ze względu na planowaną rozbudowę Stadionu Miejskiego przy ul. Rzecznej, dla potrzeb lekkiej atletyki harmonogram meczów rozgrywanych przez lubońskie zespoły ulegnie zmianom: po rozpoczęciu budowy mecze Lubońskiego i Pogromu będą rozgrywane na boisku przy ulicy Szkolnej. O wszystkich meczach będziemy informować na bieżąco na stronie oraz na Facebook’u.

W czwartek 29 marca rozgrywki zainauguruje drużyna trampkarzy starszych Lubońskiego KS, która o 16:00 przy ul. Rzecznej zmierzy się z Sucharami Suchy Las. W Wielką Sobotę 31 marca grający w Lidze Okręgowej seniorzy Lubońskiego będą rywalizować o jakże cenne ligowe punkty z Concordią Murowana Goślina.

Kolejny mecz na lubońskich obiektach rozegrają juniorzy Stelli, którzy we wtorek 3 kwietnia zagrają z OTPS Winogrady. Początek spotkania o 17.30 – boisko przy ulicy Szkolnej.

W sobotę 7 kwietnia o godz. 17:00 przy ul. Szkolnej seniorzy Stelli rozegrają kolejny ligowy mecz z Polonią II Środa Wlkp. Przed tym spotkaniem UKS Jedynka (godz. 11.00) zagra mecz z AP Reissa Jarocin.

W niedzielę 8 kwietnia na Stadionie przy ul. Rzecznej o 11.00 juniorzy młodsi Lubońskiego zmierzą się z Jurandem Koziegłowy. Natomiast o godz. 17.00 Pogrom walczący o awans do Klasy A powalczy o 3 punkty z KS Szczytniki. Życzymy powodzenia. O rezultatach lubońskich drużyn będziemy informować na bieżąco.