Puchar został w Luboniu – Szkoła Futbolu w ostatnich sekundach meczu zapewnia sobie zwycięstwo

Puchar został w Luboniu – Szkoła Futbolu w ostatnich sekundach meczu zapewnia sobie zwycięstwo

Wielkie emocje towarzyszyły końcowym rozstrzygnięciom sobotniego turnieju Luboń Cup dla rocznika 2007

W ostatnim meczu zmierzyły się zespoły Avii I Kamionki i Szkoły Futbolu Luboń.

Na dwie minuty przed końcem spotkania był bezbramkowy remis, który dawał  zawodnikom Avii triumf w turnieju. Zawodnicy Szkoły Futbolu jednak nie rezygnowali i ich desperackie ataki przyniosły efekt.

Zdobywając dwie bramki w końcówce spotkania i mogli cieszyć sukcesu, na który swoją postawą niewątpliwie zasłużyli. Inne drużyny też demonstrowały dobry poziom i widać było, że każdy był zadowolony ze swojej postawy w trakcie turnieju. Trenerzy zgodnie stwierdzili, że ich podopieczni robią systematycznie postępy, a że ktoś akurat strzela jedną bramkę więcej, wcale nie oznacza, że za tydzień nie będzie odwrotnie.

Organizatorzy wyróżnili piątkę zawodników Przemysława Szumiłowskiego – bramkarza Avii I Kamionki, Mikołaja Odolanowskiego /Szkoła Futbolu Luboń/, Jakuba Szalaty /Lech Poznań FA/, Oskara Leszczyńskiego /Avia II Kamionki/ i Jakuba Stranza /Orlik Poznań/.

Najlepszym strzelcem został Oliwier Kowalewski /Chrobry Gniezno/, bramkarzem  Jakub Rogowski /Szkoła Futbolu Luboń/. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju przepadł Piotrowi von Oppeln Bronikowskiemu /Akademia Piłkarska Dębiec/.

 

Końcowa klasyfikacja Luboń Cup rocznik 2007

1/Szkoła Futbolu Luboń

2/Avia II Kamionki

3/Avia I Kamionki

4/Akademia Piłkarska Dębiec

5/Lech Poznań FA

6/Orlik Poznań

7/Chrobry Gniezno

8/Lotnik Poznań

9/Pomarańczowi Szczepankowo

10/MKS Przemysław Poznań

Galeria zdjęć