Obiekty sportowe LOSIR czekają na miłośników sportu i rekreacji – nowe harmonogramy

Obiekty sportowe LOSIR czekają na miłośników sportu i rekreacji – nowe harmonogramy

Aktywność fizyczna, uprawianie sportu, aktywne z pożytkiem dla zdrowia spędzanie czasu wolnego to niezwykle ważne elementy wzmacniania odporności organizmu. Dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom zwiększamy liczbę godzin na obiektach, które będą powszechnie dostępne dla wszystkich mieszkańców Lubonia. Na Stadionie Miejskim na Rzecznej można korzystać dłużej z bieżni. Harmonogram dostępności bieżni na stronie www.losir.eu.
Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią udostępnione są godziny w ramach tzw. godzin otwartych (OPEN) w następujących terminach i boiskach:
Orlik Dojazdowa – poniedziałek 17.00 – 20.00
Boisko przy placu zabaw ul. Kołłątaja – wtorek 17.00 – 20.00
Boisko przy hali LOSIR – czwartek 17.00 – 20.00.
Boisko przy hali LOSIR będzie otwarte w soboty i niedziele od 12.00 do 20.00. Boisko Orlik przy ulicy Dojazdowej jest także otwarte w niedziela w godzinach 14.00 – 21.00 będzie można korzystać z tego obiektu.
Wszystkie harmonogramy są na bieżąco aktualizowane i można się z nimi zapoznać na naszej stronie – www.losir.eu.
Oprócz rozszerzenia dostępności obiektów – mamy również propozycje dla dzieci i młodzieży chcących spróbować swoich sił w lekkiej atletyce. Do udziału w zajęciach na Stadionie Miejskim zaprasza Sebastian Białobrzeski – ultramaratończyk – brązowy medalista mistrzostw świata w biegu 24 godzinnym z Belfastu, gdzie przebiegł 265,5 km oraz dwukrotny zwycięzca biegu Rzeźnika na dystansie 100 km. Popularność „królowej sportu” oraz sukcesy naszych lekkoatletów na pewno zgromadzą chętnych na tego typu zajęcia. Na wstępnym etapie zapraszamy do kontaktu z Sebastianem Białobrzeskim – dane na załączonym plakacie w celu zgłoszenia swojego udziału w tych zajęciach. Harmonogram treningów zostanie niebawem zaprezentowany na naszej stronie i FB.
Zapraszamy na obiekty LOSIR – nie będziesz się nudził.

Załączniki

Galeria zdjęć