Marcin nie przeszkadzał uczestnikom Biegu Niepodległości

Marcin nie przeszkadzał uczestnikom Biegu Niepodległości

VII Bieg Niepodległości za nami. Zapowiadany orkan Marcin na szczęście nie przeszkadzał biegaczom, choć na pewno podbieg w deszczu i pod wiatr ulicą Unijną wszyscy uczestnicy Biegu na długo zapamiętają. Zwyciężyli wszyscy, którzy pokonali dystans 10 km. Starzy i młodzi, mężowie i żony, córki i synowie, dziadkowie i babcie, wnuki i wnuczki, Polacy czy zawodnicy innej narodowości. Każdy stawiał sobie przed biegiem jakiś cel. Dla jednych celem było zwycięstwo, inni chcieli ukończyć bieg, a jeszcze inni poprawić „życiówkę”.

Widać było, że każdy uczestnik dał z siebie wszystko, ale także wielką satysfakcją dla organizatorów  była radość z ukończenia biegu przez każdego zawodnika. Dla takich sytuacji warto organizować tego typu zawody, bo są pełne radości, spontaniczne i dają uczestnikom potężna dawkę pozytywnych emocji.

Adam, Łukasz, Maciej i Wy wszyscy wolontariusze, strażacy, policjanci, ratownicy medyczni, uczniowie i nauczyciele, osoby obsługi oraz zabezpieczenia serdecznie Wam dziękujemy i gratulujemy.

Kibice, Nam też należą się słowa podziękowania i może za rok dołączymy do tych, których dzisiaj dopingowaliśmy.
 
Wyniki Biegu Niepodległości są dostępne na:

http://www.maratonczykpomiarczasu.pl/

 

Galeria zdjęć