#luboncup Dwójka Gubin najlepsza w roczniku 2009

#luboncup Dwójka Gubin najlepsza w roczniku 2009

Mieli najdalej na turniej i wracają ze złotymi medalami. Podopieczni Patryka Sobolewskiego z Dwójki Gubin po stojącym na wysokim poziomie meczu finałowym pokonali Canarinhos II Skórzewo /trener Maciej Matouszek/ 1:0.

W meczu o trzecie miejsce Akademia Piotra Reissa z Gostynia wygrała z zespołem Korony Zakrzewo 4:1. Turniej przypadł do gustu bardzo licznej i sportowo reagującej publiczności na hali LOSIR. Zdobyto łącznie 136 bramek i aż trzy razy o awansie do dalszej fazy turnieju decydował konkurs karnych.

Pełna lista wyników w załączeniu.

Klasyfikacja końcowa

1. Dwójka Gubin

2. Canarinhos II Skórzewo

3. Akademia Piotra Reissa Gostyń

4. Korona Zakrzewo

5-6. UKS Śrem, Canarinhos I

7-8. Rokita Rokietnica, Szkoła Futbolu Luboń I

9. Wielkopolska Akademia Piłkarska

10. UKS Orlik Poznań

11. Salos Poznań

12. Szkoła Futbolu II

Do zespołu Gwiazd wybrani zostali:

Bramkarz: Michał Tyrakowski Canarinhos II

Szymon Kosiński Canarinhos I

Dawid Rafalski Dwójka Gubin

Adrian Błaszczyk APR Gostyń

Szymon Machowski APR Gostyń

Najlepszym bramkarzem uznano jednogłośnie Oskara Kaźmierczaka z Gostynia. Najlepszym zawodnikiem turnieju rocznika 2009 został Emil Olejnik z Korony Zakrzewo.

Wyłoniono dwóch najlepszych strzelców. Po 7 bramek zdobyli – Franek Błaszyk Gostyń i Radek Koska Canarinhos Skórzewo. Nagrodę specjalną za fenomenalną interwencję w meczu finałowym otrzymał Sebastian Trzaska bramkarz Dwójki Gubin. Uhonorowano też dwie młode piłkarki – Wiktorię Urbaniak Szkoła Futbolu Luboń i Natalię Skrzypczak z UKS Śrem. Nagrodę sponsora Fabryki Piłkarzy otrzymał Bartek Kliszewski Szkoła Futbolu Luboń.

Załączniki