Taneczna gala zachwyciła publiczność

Taneczna gala zachwyciła publiczność

W sobotę hala LOSIR opanowana została przez wspaniałych tancerzy, którzy na oczach licznie zgromadzonej publiczności rywalizowali o tytuły Mistrzów Wielkopolski oraz Puchar Burmistrza Lubonia.

120 par zatańczyło na parkiecie prezentując zarówno eleganckie i  dostojne tańce klasyczne oraz dynamiczne i ekspresyjne pełne zmysłowości tańce latynoamerykańskie.Gala finałowa prowadzona była przez znakomicie bawiącą publiczność ikonę polskiego tańca Ivonę Pavlović oraz znanego tancerza i trenera tańca Marcina Politowskiego.

W przerwie pomiędzy finałowymi prezentacjami Ivona Pavlović zaprosiła do tańca publiczność, przekonując, że każdy może się sprawdzić na parkiecie i taniec jest cudowną formą relaksu i zabawy.

Niezwykle poruszający był występ mistrzów świata we freestylu Katarzyny Błoch i Marka Zaborowskiego. Kasia jest osobą poruszająca się na wózku. Ich taniec wzruszył publiczność i pokazał wszystkim jak taniec może pomagać w łamaniu wszelkich barier. Pozostanie ta prezentacja na długo w pamięci widzów w Luboniu.

Na koniec były medale, dyplomy, podium dla zwycięzców i obietnica, że za rok znowu w Luboniu będziemy mieli okazję podziwiać wspaniałe popisy wielkopolskich tancerzy. A Ivona Pavlović obiecała, że w piątek 12 maja pozdrowi Luboń w trakcie programu „Taniec z Gwiazdami”.

 

Galeria zdjęć