Sukcesy zawodników LKTS Luvena Luboń

ZWYCIĘSTWO JULII GŁADYSZ W MINI OLYMPIC GAMES 2017

Eliminacje Wojewódzkie Mini Olympic Games (Mistrzostwa Wielkopolski do lat 12) 2017. Promocję z zawodów wojewódzkich uzyskały 4 najlepsze zawodniczki i 4 zawodników. W rywalizacji dziewcząt triumfowała Julia Gładysz, a drugie miejsce w zmaganiach chłopców zajął Damian Pyśk, natomiast piąty był Filip Borowiak, a dziewiąty Kacper Zrol.

Julia i Damian awansowali do turnieju finałowego Mini Olympic Games (Mistrzostwa Polski do lat 12), które odbędą się w Warszawie.  Serdecznie gratulujemy.

5 MIEJSCE KACPRA ZROLA W 1 GRAND PRIX WIELKOPOLSKI ŻAKÓW

W niedzielę 8 października 2017  roku w Poznaniu rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. Po raz kolejny zainteresowanie turniejem było bardzo duże, w turnieju wzięło udział blisko 60 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. W 1 Grand Prix Wielkopolski Żaków uczestniczyli reprezentanci LKTS Luvena Luboń.  Kacper Zrol zajął 5 miejsce w 1 Grand Prix Wielkopolski Żaków, który odbył się dzisiaj w Poznaniu. LKTS Luvena Luboń reprezentował także Bartek Sułek (21 miejsce). Nasi najmłodsi zawodnicy rywalizowali ze starszymi zawodnikami. Kacper to aktualny Mistrz Wielkopolski Skrzatów, a Bartek wygrał 1 Grand Prix Wielkopolski Skrzatów 2017.

Gra naszych reprezentantów bardzo cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rywalizowali z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Nasi zawodnicy prezentują się coraz lepiej i nabierają niezbędnego doświadczenia. Zawodnicy LKTS Luvena Luboń pokazali waleczność i duże zaangażowanie.