Sukcesy reprezentantki Szkoły Futbolu Luboń

Sukcesy reprezentantki Szkoły Futbolu Luboń

Szkoła Futbolu Luboń otrzymała wczoraj bardzo dobrą wiadomość z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Nasza zawodniczka, Oliwia Owczarczak, została bowiem powołana na mecz reprezentacji naszego województwa z drużyną Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.
To wielkie wyróżnienie to nie tylko sukces sztabu szkoleniowego, ale przede wszystkim samej zawodniczki, która zawsze pracuje z pełnym zaangażowaniem. Zarówno na obozie przygotowawczym, jak i zgrupowaniu reprezentacji Wielkopolskiego Związku Piłki
Nożnej w Licheniu Oliwia dawała z siebie wszystko, co zaowocowało niewątpliwym wyróżnieniem, jakim jest reprezentowanie naszego klubu i Miasta w rozgrywkach międzywojewódzkich.
Oliwia Owczarczak, Kwiatuszek, który trenuje w Szkole Futbolu od chwili jej powstania. Zawodniczka zawsze uśmiechnięta, radosna, pracowita. W wielu wypowiedziach i relacjach przeczytać można, że jest „Damą Kier” w talii trenera Mikołaja, ale też stanowi
ważne ogniwo w zespole Młodzików D2. Oliwia jest niezwykle pracowita. Choć rok starsza od kolegów z zespołu, dotrzymuje
im kroku, będąc na treningu wzorem zaangażowania i dyscypliny.
Oliwia słynie nie tylko z wyjątkowej inteligencji, ale też ze śpiewania pod prysznicem 🙂

Wykonuje utwory wielu znanych artystów, ale niestety nie udało się nam uzyskać informacji, jakiego wokalistę lubi najbardziej. Być może uda się dopytać Damy Kier.

OLIWIA OWCZARCZAK – FORMULARZ PERSONALNY:
Data urodzenia: 4 marca 2005
Mieszka w: Luboniu
Przydomek: Dama Kier
Ulubiony zawodnik: Błaszczykowski
Ulubiony klub: Bayern Monachium
Ulubiony kolor: niebieski
Ulubiona potrawa: kurczak
Ulubiony trener: Leszek Balcerek

Załączniki