Poszukujemy kucharza/rki do pracy

Catering Losir to firma zajmująca się przygotowywaniem posiłków dla żłobków, przedszkoli i szkół na terenie Lubonia i okolic. Organizujemy również wyżywienie dla uczestników imprez sportowych i kulturalnych odbywających się w naszym mieście.
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy: Kucharza/kucharki/pomocy kuchennej
Zadania:
• Przygotowanie potraw z zgodnie z jadłospisem wg obowiązujących receptur
• Odpowiedzialność za estetykę wydawanych posiłków
• Wydawanie potraw na stołówce szkolnej
• Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności
• Informowanie o potrzebach zakupu produktów
• Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny osobistej i narzędzi pracy
Wymagania:
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
• Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne lub kurs kucharza.
• Znajomość zasad GMP i GHP oraz HACCP
• Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.
• Kreatywność
• Sumienność
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Możliwość rozwoju osobistego.
• Pracę od poniedziałku do piątku 6-14
W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod nr tel: 517 751 071

14 października 2020