Półkolonie zimowe zakończone!

Półkolonie zimowe zakończone!

Dzieci wróciły do szkół a ferie zimowe są już tylko wspomnieniem. Trzeba jednak przyznać, że bardzo miłym wspomnieniem, ponieważ podczas dwóch tygodni wypoczynku mieliśmy okazję gościć w naszym ośrodku wspaniałych, młodych sportowców.

Tegoroczne półkolonie zimowe, które stały się już naszą tradycją, dały dzieciom wiele okazji do radosnej i bezpiecznej zabawy, treningów przeróżnych dyscyplin sportowych (piłka siatkowa, piłka nożna, boks, tenis ziemny) oraz kreatywnego wyrażenia siebie w działaniu podczas warsztatów plastycznych. O tym, co działo się podczas naszych zajęć najlepiej opowiedzą fotografie.

Warsztaty zimowe 2019 – I turnus

Warsztaty zimowe 2019 – II turnus


 
 
 

Korzystając z okazji już teraz zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w letnich półkoloniach sportowych, które odbędą się w trzech terminach:

24.06 – 28.06.2019r.

1.07 – 5.07.2019r.

8.07 – 12.07.2019r.

Szczegółowe informacje (plan dnia, dyscypliny sportu, koszt udziału) zamieścimy na naszej stronie internetowej w kwietniu. Rekrutacja uczestników rozpocznie się w drugiej połowie kwietnia.

Jeżeli chcieliby Państwo zostać poinformowani o rozpoczęciu rekrutacji, prosimy o wyrażenie takiej chęci na adres: losirwakacje@gmail.com