Podsumowanie roku 2018 w LKTS Luvena Luboń

Podsumowanie roku 2018 w LKTS Luvena Luboń

W tym roku nasi zawodnicy zdobyli jeden medal – złoty Mistrzostw Polski: Patryk Pyśk w Mistrzostwach Polski Kadetów w grze deblowej. Był to 11 medal Mistrzostw Polski w 11-letniej historii klubu.

Awans do I ligi kobiet wywalczył młody zespół LKTS Luvena Luboń. Aktualnie zawodniczki LKTS Luvena Lubon zajmują bardzo dobre 6 miejsce w 1 lidze.

LKTS okazał się najlepszym klubem w Wielkopolsce w klasyfikacji ogólnej klubów WZTS.

W 2019 roku odbywały się na hali LOSiR w Luboniu Mistrzostwa Polski Kadetów – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. 

1 miejsce w 2 lidze kobiet – awans do 1 ligi 

II liga kobiet – mecze o awans do I ligi

KTS-K GOSRiT Luzino – LKTS Luvena Luboń 5-5

LKTS Luvena Luboń – KTS-K GOSRiT Luzino  6-4

1 miejsce w 3 lidze mężczyzn – awans do 2 ligi 

Patryk Pyśk i Zuzanna Sułek w Kadrze Narodowej na rok 2018.

Zuzia i Patryk startowali w Polish Open 2018 !

Polish Junior Cadet Open w Cetniewie rozegrany został od 23 do 27 maja.

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików

17-24 GŁADYSZ Julia – gra pojedyncza 

17-32  GŁADYSZ Julia – gra podwójna

17-24 PYŚK Damian – gra pojedyncza 

17-32 PYŚK Damian– gra podwójna 

17-24 LKTS Luboń PYŚK Damian BOROWIAK Filip – turniej drużynowy

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

33-48 CHUDY Anita – gra pojedyncza 

49-64 ZIELIŃSKA Maja – gra pojedyncza 

49-64 ROGALKA Kinga – gra pojedyncza 

17-32 ZIELIŃSKA Maja  CHUDY Anita – gra podwójna

17-32 ROGALKA Kinga – gra podwójna

9-16 LKTS Luboń CHUDY Anita ZIELIŃSKA Maja ROGALKA Kinga– turniej drużynowy

17-32 CHUDY Anita – gra mieszana

33-64  ROGALKA Kinga – gra mieszana

33-64 ZIELIŃSKA Maja – gra mieszana

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów 

5-8 SUŁEK Zuzanna – gra pojedyncza 

33-48 DOMBKA Weronika – gra pojedyncza 

33-48 PIECHOTA Natalia – gra pojedyncza 

9-16 SUŁEK Zuzanna LKTS Luboń– gra podwójna

9-16 DOMBKA Weronika LKTS Luboń– gra podwójna

17-32 PIECHOTA Natalia LKTS Luboń  – gra podwójna

5-8 LKTS Luboń SUŁEK Zuzanna DOMBKA Weronika PIECHOTA Natalia FRELICH Wiktoria – turniej drużynowy

9-12 PYŚK Patryk – gra pojedyncza 

1 PYŚK Patryk LKTS Luboń – gra podwójna

5-8 PYŚK Patryk LKTS Luboń – gra mieszana

9-16 SUŁEK Zuzanna – gra mieszana

17-32 PIECHOTA Natalia – gra mieszana

17-32 DOMBKA Weronika – gra mieszana

1 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

9 Pyśk Damian

12 Frelich Patrycja 

1 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów

18 Sułek Zuzanna

41-48 Zielińska Maja

1 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

13-16 Nowacka Paulina

 

1 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

41-48 Pyśk Damian

1 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków

41-48 ZROL Kacper

2 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

7 Damian Pyśk

16 Patrycja Frelich

49-56 Filip Borowiak

2 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów

21-24 SUŁEK Zuzanna

57-64 ROGALKA Kinga

57-64 PYŚK Damian

 

2 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów 

49-56 GŁADYSZ Julia

 

2 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów 

9-12 NOWACKA Paulina

33-36 SUŁEK Zuzanna

Finał Mini Olympic Games, Gorzów Śląski,

Młodziczki 8 FRELICH Patrycja

Młodzicy 11 BOROWIAK Filip 23-24 ZROL Kacper

3 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

15 miejsce Damian Pyśk

3 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów

33-40 SUŁEK Zuzanna

49-56 ZIELIŃSKA Maja

57-64 CHUDY Anita 

86 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek

33-64 SUŁEK Zuzanna

33-64 CHUDY Anita

17-32 SUŁEK Zuzanna/ CHUDY Anita 

3 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

16 SUŁEK Zuzanna

16 PYŚK Patryk

41-48 DOMBKA Weronika

2 miejsce w Pucharze Polski Kobiet edycji województwa Wielkopolskiego 

2 miejsce w Pucharze Polski Mężczyzn edycji województwa Wielkopolskiego  

Medale MW

Złote

Julia Gładysz MW Młodziczek gra pojedyncza 

Drużyna Młodziczek (Julia Gładysz, Aleksandra Wasinkiewicz)

Damian Pyśk MW Młodzików Gra pojedyncza

Drużyna Młodzików (Damian Pyśk, Filip Borowiak)

Drużyna Kadetek 

Anita Chudy MW Juniorek gra pojedyncza 

Drużyna Juniorek 

Bartosz Sułek MW Skrzatów gra pojedyncza 

Srebrne 

Zuzanna Sułek MW Seniorek gra pojedyncza 

Anita Chudy MW gra podwójna 

Zuzanna Sułek MW Kadetek gra pojedyncza

Maja Zielińska MW Juniorek gra pojedyncza 

Adam Jakubowicz MW Skrzatów gra pojedyncza 

Brązowe 

Anita Chudy MW Seniorek gra pojedyncza

Zuzanna Sułek MW Seniorek gra podwójna

Maja Zielińska MW Seniorek gra podwójna 

Anita Chudy MW Seniorek gra mieszana 

Natalia Piechota MW Kadetek gra pojedyncza 

Kinga Rogalka MW Juniorek gra pojedyncza 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików 

2 GŁADYSZ Julia  

7-8 WASINKIEWICZ Aleksandra 

2 GŁADYSZ Julia LKTS Luboń  gra podwójna 

5-8 WASINKIEWICZ Aleksandra gra podwójna 

2 PYŚK Damian

5-8 PYŚK Damian BOROWIAK Filip gra podwójna 

Wojewódzki Mini Olympic Games 

Młodziczki 1 Patrycja Frelich
Młodzicy 2 Filip Borowiak 4 Kacper Zrol 

I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR PZTS Luboń

Młodzicy 2 Damian Pyśk 

Żacy 3 Kacper Zrol 

Żaczki 6 Patrycja Frelich 

Grand Prix Wielkopolski 

Kacper Zrol 1 miejsce 2 GP WZTS Żaków  1 miejsce 1 GP WZTS Żaków

Natasza Adamczyk  2 miejsce 1 GP WZTS Skrzatek  2 miejsce 2 GP WZTS Skrzatów 

Bartek Sułek  1 miejsce 3 GP WZTS Skrzatów 2 miejsce 2 GP WZTS Żaków 3 miejsce 1 GP WZTS Żaków

Patrycja Frelich 1 miejsce 1 GP WZTS Młodziczek 

Maja Zielińska  1 miejsce 3 GP WZTS Juniorek 

Anita Chudy  2 miejsce 3 GP WZTS Juniorek  2 miejsce 1 GP WZTS Seniorek 

Zuzanna Sułek 1 miejsce 1 GP WZTS Juniorek 1 miejsce 2 GP WZTS Seniorek 2  miejsce 3 GP WZTS Seniorek  3 miejsce 1 GP WZTS Seniorek  3 miejsce 3 GP WZTS Juniorek 

Weronika Dombka 1 miejsce 3 GP WZTS Kadetek 

Maciej Wiśniewski  2 miejsce 2 GP WZTS Seniorów 3  miejsce 3 GP WZTS Seniorów 

 

Julia Gładysz  1 miejsce 2 GP WZTS Kadetek  3 miejsce 2 GP WZTS Juniorek 

Filip Borowiak 3 miejsce 1 GP WZTS Młodzików 

Paulina Nowacka 1 miejsce 1 GP WZTS Seniorek 

Damian Pyśk  1 miejsce 1 GP WZTS Kadetów 2 miejsce 2 GP WZTS Kadetów  2 miejsce 2 GP WZTS Juniorów 3 miejsce 3 GP WZTS Kadetów 

Mistrzostwa  Polski Zrzeszenia LZS 2018

Juniorki 9-12 CHUDY Anita 13-16 ZIELIŃSKA Maja 

Kadeci 4 PYŚK Patryk

Kadetki 2 SUŁEK Zuzanna 7-8 DOMBKA Weronika

Młodzicy 2 PYŚK Damian 

Młodziczki 4 GŁADYSZ Julia 

klasyfikacja klubowa 3 LKTS LUVENA Luboń

Mistrzostw Wielkopolski Zrzeszenia LZS 

Juniorki  1 ZIELIŃSKA Maja 3 CHUDY Anita

Kadetki  1 SUŁEK Zuzanna  2 DOMBKA Weronika 

Młodzicy 1 PYŚK Damian 

Młodziczki 3 GŁADYSZ Julia 

Seniorzy 3 WIŚNIEWSKI Maciej 

Wielkopolskie Turniej TOP 8

JUNIORKI 1 CHUDY Anita 2 SUŁEK Zuzanna 

KADETKI 2 FRELICH Wiktoria 

MŁODZICZKI  1 GŁADYSZ Julia 

JUNIORZY  2 PYŚK Patryk

KADECI  2 PYŚK Damian 

MŁODZICY 3 BOROWIAK Filip 

Galeria zdjęć