Nowości z LKTS Luboń

Nowości z LKTS Luboń

1 MIEJSCE BARTKA SUŁKA W 3 GRAND PRIX WIELKOPOLSKI SKRZATÓW

W niedzielę 7 stycznia 2018 roku w Poznaniu rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 13 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. LKTS Luvena Luboń reprezentowali  najmłodsi wychowankowie klubu obecnie trenujący pod okiem Trenera Adama Adamczyka Bartek Sułek i Adam Jakubowicz. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu. Bartek wygrał zawody prezentując bardzo dobrą grę. Wielkie gratulację dla Bartka Sułka. Adam trenujący krócej tym razem zakończył turniej na 4 pozycji. Bartek wygrał pierwsze Grand Prix, a Adam był na drugim Grand Prix brązowym medalistą.

Wyniki

Skrzaci (startowało 13 zawodników)

1 Bartosz Sułek

4 Adam Jakubowicz

 

SUKCESY LKTS LUVENA LUBOŃ W 3 GRAND PRIX WIELKOPOLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW 2018

7 stycznia 2018 roku w Poznaniu rozegrano III Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów z udziałem 73 uczestników (28 juniorki i 45 juniorów). Zawody były przepustką do 3 Grand Prix Polski, które od 23 do 25 lutego odbędzie się w Łomży. Po dwóch najlepszych z kategorii dziewcząt i chłopców kwalifikowało się dalej.

LKTS Luvena Luboń reprezentowało 14 zawodników. Wśród juniorek pierwsze  trzy miejsca zajęły reprezentantki LKTS Luvena Luboń. Awans na zawody ogólnopolskie wywalczyły Maja Zielińska i Anita Chudy 3 miejsce wywalczyła Zuzanna Sułek (kadetka), a na 5 pozycji sklasyfikowana została Weronika Dombka (kadetka).

Wyniki

Juniorki (startowało 28 zawodniczek)
1 ZIELIŃSKA Maja

2 CHUDY Anita

3 SUŁEK Zuzanna

5 DOMBKA Weronika

7 ROGALKA Kinga

17÷18 FRELICH Wiktoria

17÷18 WASINKIEWICZ Aleksandra

21÷22 GŁADYSZ Julia

 

Juniorzy (startowało 45 zawodników)

11÷12 PYŚK Damian

33÷36 BOROWIAK Filip

37÷40 ZROL Kacper

41÷44 ZROL Mikołaj

 

tekst oraz zdjęcia: Piotr Ciszak

 

Galeria zdjęć