Nowe menu LOSIR Catering!

Nowe menu LOSIR Catering!

Drodzy Państwo,
zmieniamy się z każdym dniem dla Was, w oparciu o różnorodność w okresie letnim na naszym ryneczku, postanowiliśmy z naszym dietetykiem opracować kilka nowości w menu. Nowe, ulepszone menu już od czerwca – dostępne poniżej oraz w zakładce CATERING na tej stronie.

Przedstawiamy kilka nowych propozycji, które mamy nadzieję będą Państwu smakować: zupa z botwinki, zupa żurek, krem porowo-ziemniaczany, zupa z czerwonej soczewicy, krem z zielonego groszku, flaczki drobiowe, krem szparagowy oraz zupa ze świeżych warzyw.

Na II danie proponujemy między innymi: rybę pieczoną z masłem czosnkowym, gulasz cielęcy z kaszą jęczmienną, makaron z pełnego ziarna ze szpinakiem, pestkami dyni na oliwie z oliwek posypany tartym serem.
Dla naszych najmłodszych pociech będziemy serwować prawdziwą niespodziankę: pieczony banan z bakaliami i miodem, truskawkowy budyń z kaszy jaglanej i orzechami, płatki owsiane na mleku z figą, siemieniem lnianym i gruszką, suszone owoce oraz lemoniady arbuzowe, brzoskwiniowe. W naszym menu znajdą się na stałe również: pasta z tuńczyka, serka i z sezamem, pasta z kurczaka ze słonecznikiem, oraz pasta jajeczna ze szczypiorkiem i awokado.
Życzymy smacznego! :))

Załączniki