Nowe boiska przy hali LOSIR – zasady korzystania

Nowe boiska przy hali LOSIR – zasady korzystania

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców do korzystania z boiska wielofunkcyjnego znajdującego się przy Hali LOSIR. Boisko jest czynne w godzinach 10.00 – 21.30. W niedalekiej przyszłości planowana jest instalacja oświetlania na boisku piłkarskim.

Jednocześnie prosimy o przestrzeganie zasad użytkowania boiska (są wywieszone przy wejściu na boisko do piłki nożnej). Na pewno wszystkim nam zależy na tym, aby z obiektu można było bez przeszkód korzystać jak najdłużej. Prosimy o poruszanie się po wyznaczonych ścieżkach, szanowanie znajdującej się na obiekcie zieleni, a także stosowanie odpowiedniego obuwia na boisku piłkarskim. Niech bieżnia służy do biegania, to nie jest tor rowerowy. Rodziców z wózkami prosimy o poruszanie się po wyznaczonych chodnikach, a nie po bieżni.

Wejście na obiekt jest od strony ulicy Kołłątaja. Parkujecie proszę tak, jakby było tylko jedne miejsce na parkingu. Przez te dwa tygodnie funkcjonowania boiska, mieliśmy okazję podziwiać kilku „mistrzów parkowania”.

W godzinach wieczornych od godz. 20.00 boisko będzie udostępniane grupom zorganizowanym.

Ten obiekt ma służyć mieszkańcom Lubonia i my jako Mieszkańcy Miasta musimy o niego dbać respektując wspomniane powyżej zasady użytkowania ?

Galeria zdjęć