Młodzież dobrze się spisuje

Bardzo dobrze spisały się zespoły juniorów Lubońskiego oraz młodzików Szkoły Futbolu.

Drużyna juniorów zmierzyła się na Stadionie Miejskim z zawsze groźnym zespołem Juranda Koziegłowy. Grając szybko i skutecznie pokonali swoich rywali 5:1 notując kolejne efektowne zwycięstwo (Luboński w niebieskich strojach). Czyżbyśmy na Rzecznej mieli ciekawą drużynę juniorów ?

Oby tak dalej i być może dojdzie do sytuacji, że w drużynie seniorów Lubońskiego będą grali wychowankowie Klubu.

Na mecz do Skórzewa wybrali się młodzicy Szkoły Futbolu. Zawsze groźny zespół Canarinhos Skórzewo jest bardzo trudną przeszkodą. Mecz na początku był wyrównany i oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie bramki. Skuteczniejsi okazali się podopieczni Leszka Balcerka i na przerwę zespoły zeszły przy prowadzeniu Szkoły Futbolu 1:0. Druga połowa to popis skuteczności młodych lubonian, którzy grając skutecznie w obronie,   przeprowadzali bardzo groźne i szybkie kontry. Cztery bramki zdobyte w drugiej połowie to efekt bardzo mądrej gry całego zespołu. Wynik końcowy 5:0 sprawia na pewno wielką satysfakcję, ale powinien też motywować młodych piłkarzy do jeszcze większego zaangażowania na treningach i meczach.