Mieli najdalej, wygrali i wiele nagród zabrali! Luboń CUP 20.12

Mieli najdalej, wygrali i wiele nagród zabrali! Luboń CUP 20.12

HAT Trick Lubsko przejechał 200 kilometrów żeby wygrać w turnieju Luboń Cup dla rocznika 2010. Podopieczni i podopieczne trenerki Katarzyny Nowickiej w fazie grupowej odnieśli same zwycięstwa, co na pewno było wielkim zaskoczeniem dla uczestników turnieju Luboń Cup, który rozegrano dziś na hali LOSIR w Luboniu.

W fazie finałowej – Liga Mistrzów było już dużo trudniej, ale dzięki zdobyciu 7 punktów /dwa zwycięstwa i jeden remis/ to zespół z Lubska okazał się zasłużonym triumfatorem niedzielnej rywalizacji. Drugie miejsce dla MUKS 11 Zielona Góra /trener Marek Czelny/. Ostatnie miejsce na podium przypadło Koronie Zakrzewo, która w ostatnim meczu zremisowała z Hat Trick Lubsko 2:2, długo prowadząc 2:1. Ten remis spowodował, że podopieczni trenera Artura Lewińskiego zajęli trzecie miejsce. Na czwartej pozycji uplasował się zespół Canarinhos Skórzewo /trener Kamil Kaczmarek/.

Trzeba przyznać, że mecze zarówno w grupie Ligi Mistrzów, jak i Lidze Europy były bardzo wyrównane i przyniosły sporo emocji. W grupie Ligi Europy najlepsi okazali się zawodnicy Akademii Piłkarskiej Falubaz /trener Maciej Mikulewicz/. Odnieśli komplet 5 zwycięstw i w bezpośrednim pojedynku okazali się lepsi od zespołu MUKS Szok Bojanowo /trener Szymon Dudziak/ – miejsce 6, zwyciężając 2:0. Kolejne lokaty zajęły zespoły Sucharów Suchy Las/trener Jacek Burdziński/ , UKS Sokół Duszniki /trener Krzysztof Kinal/, Luboński KS/trener Przemysław Szubert/ i Akademia Piotra Reissa Kobylin /trener Mateusz Mruk/.

Organizatorzy wybrali piątkę marzeń, w której znaleźli się:

bramkarz: Alex Malchrowicz /Korona Zakrzewo/

zawodnicy z pola:
– Dawid Szwedek /Korona/,
– Mateusz Promiński /Canarinhos/
– Oliwer Brosławski /MUKS 11/
– Adrian Bławuciak /Hat Trick Lubsko/.

Królem strzelców z 10 strzelonymi bramkami został Tomasz Pietrzyk /Hat Trick Lubsko/, najlepszą bramkarką Maja Stasiak/Hat Trick/, natomiast najlepszym zawodnikiem uznano Franka Franczaka /Hat Trick/. Uhonorowano też cztery zawodniczki – Joannę Łuczak /Akademia Piotra Reissa Kobylin/ , Aleksandrę Krasowską /Korona/ oraz dwie zawodniczki Hat Tricku Lubsko – Blankę Borową i Michalinę Wiśniewską.

Kolejny turniej zaplanowano na 23 stycznia – zagra rocznik 2009 i mamy w tej chwili komplet zgłoszeń. Kilka miejsc czeka na chętnych w roczniku 2008. Ten turniej odbędzie się 30 stycznia.

Zapraszamy do udziału!

Załączniki