Luboń świątynią kobiecej piłki halowej i futsalu

Luboń świątynią kobiecej piłki halowej i futsalu

Turniej Sylwestrowy Dziewcząt w halowej piłce nożnej już niedługo. Mamy komplet uczestniczek tej bardzo ciekawej imprezy. W turnieju rocznika 2005 i młodszych sobotę 28 grudnia 2019 zagrają: dwie drużyny Szkoły Futbolu Lejdis Luboń, Lipno Stęszew, Juna Trans Stare Oborzyska, Grom Czacz, GSS Grodzisk Wielkopolski, KA 4 resPect Krobia oraz Polonia Środa

Natomiast w zaplanowanym na niedzielę 29 grudnia turnieju zawodniczek z rocznika 2007 i młodszych w rywalizacji udział wezmą zespoły: Lejdis Luboń, Lech Poznań Football Academy Poznań, Juna Trans Stare Oborzyska, Grom Czacz, GSS Grodzisk Wielkopolski, Warta Międzychód, KA 4 resPect Krobia, Ladies Football Academy Turek, Polonia Środa, Akademia Piątka Wałcz.
Niebawem opublikujemy harmonogram gier obu turniejów, na które już teraz serdecznie zapraszamy kibiców halowego futbolu
Tytuł jaki poprzedza artykuł nie jest gołosłowny.
W lipcu jak wcześniej informowaliśmy na hali LOSIR przy ulicy Kołłątaja w Luboniu o tytuł Akademickiego Mistrza Świata rywalizować będą najlepsze studenckie reprezentacje. Wstępnie ustalono, że od 20 do 26 lipca na lubońskiej hali grać będą drużyny kobiece, co oznacza że na pewno /potwierdzone zgłoszenia/ na żywo zobaczymy w akcji zawodniczki m.in z Brazylii, Argentyny, Nowej Zelandii, Słowacji, Rosji, Ukrainy czy Polski. Do 19 stycznia są przyjmowane zgłoszenia na Mistrzostwa, więc może się okazać, że kolejne mniej lub bardziej egzotyczne ekipy pojawią się na hali LOSIR. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.