Koniec rywalizacji w ramach OOM w sportach halowych Wielkopolska 2018

Koniec rywalizacji w ramach OOM w sportach halowych Wielkopolska 2018
Zakończyła się rywalizacja w ramach XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych. Reprezentacja Wielkopolski najlepsza w klasyfikacji punktowej i medalowej.
 

Finałami turnieju tenisowego, ktory był rozgrywany na kortach w Szamotułach zakończyła się rywalizacja w ramach XXIV OOM w Sportach Halowych Wielkopolska 2018.

Od 27 kwietnia na kilkunastu arenach sportowych naszego województwa oraz w Zabrzu / zawody w gimnastyce sportowej/ najlepsi polscy kadeci rywalizowali o medale i punkty w ogólnopolskim współzawodnictwie sportu dzieci i młodzieży. Rewelacyjnie spisali się reprezentanci Wielkopolski, którzy triumfowali w końcowej klasyfikacji zarówno punktowej jak i medalowej. Gospodarze Olimpiady okazali się najlepsi w 19 rozgrywanych konkurencjach zdobywając 93 medale /27 złotych 29 srebrnych i 37 brązowych/. Sportowcy z Lubonia też maja swój udział w tym sukcesie. Przypomnijmy, że na rozgrywanym na hali LOSIR turnieju tenisa stołowego Patryk Pyśk wywalczył złoto w deblu, a Zuzanna Sułek zajęła 5. miejsce w turnieju singla dziewcząt.

Załączniki