Kibicuj z klasą!

Kibicuj z klasą!

Podczas spotkania Lecha Poznań z Koroną Kielce  (10 listopada, godzina 15:00) już po raz czternasty stadion odbędzie się „Kibicuj z Klasą”. Bezpłatny udział w akcji mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, nie tylko ze szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także z klubów sportowych, kółek zainteresowań, czy po prostu grupy znajomych. Również i Państwa grupę zapraszamy do wysłania swojego zgłoszenia.

Warto zwrócić uwagę, że „Kibicuj z Klasą” to jeden z najdłużej prowadzonych przez Lecha projektów „profrekwencyjnych” (od lutego 2013 roku), którego celem jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do klubu ze stolicy Wielkopolski. Podczas premierowej edycji na Stadionie Poznań pojawiło się blisko 7 tysięcy uczniów, jednak każda kolejna edycja przyciąga na Bułgarską rzesze młodych kibiców nie tylko z Wielkopolski, ale również z województw ościennych. Rekord akcji przygotowywanej przez klub padł podczas meczu przyjaźni, w którym Lech podejmował Arkę Gdynia. 25 września 2016 roku trybuny poznańskiego obiektu ugościły 398 grup zrzeszających 18 393 osób. Teraz chcemy, by obiekt przy Bułgarskiej ponownie zapełnił się młodymi fanami Kolejorza.

Jak się zgłosić do „Kibicuj z Klasą”?

Lech Poznań – wspólnie ze sponsorem akcji Colquimica oraz partnerem,  Ministerstwem Sportu i Turystyki – zaprasza wszystkie zorganizowane grupy do wysłania swojego zgłoszenia. Wystarczy przesłać na adres mailowy: grupy@lechpoznan.pl informację, jak duża jest grupa, podając liczbę dzieci do 16. roku życia oraz liczbę opiekunów. Pozwoli nam to założyć dla rezerwację w jednym sektorze i przygotować wycenę, jeżeli w grupie jest więcej dorosłych niż jeden opiekun na 10 podopiecznych.

W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy dedykowany link, pod którym samodzielnie należy uzupełnić dane do biletów, tj. PESEL, imię i nazwisko każdego uczestnika. Po zatwierdzeniu danych przez opiekuna, wydrukujemy bilety, które będzie można odebrać w dniu meczu. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników!

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 8 listopada do godziny 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu.

23 października 2019