Hala LOSIR tętni sportowym życiem

Hala LOSIR tętni sportowym życiem

Zapraszamy na Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej kobiet U – 16 oraz Mistrzostwa Wielkopolski seniorów w tenisie stołowym.

Liga LALS też nie próżnuje.

W najbliższy weekend na hali LOSIR w Luboniu wyłonieni zostaną Mistrzowie Wielkopolski w piłce nożnej oraz tenisie stołowym.

W sobotę 15 lutego 8 drużyn dziewcząt rozegra turniej o Halowe Mistrzostwo Wielkopolski w piłce nożnej U 16/rocznik 2004 i młodsze/. Udział wezmą Lech Poznań FA, Juna Trans Stare Oborzyska, GSS Grodzisk Wielkopolski, Lipno Stęszew oraz po dwie drużyny Medyka Konin i Szkoły Futbolu Lejdis z Lubonia. Początek rozgrywek o godzinie 9.30. Po losowaniu, które zaplanowane jest na godzinę 9.00 odbędzie się prezentacja drużyn. Turniej rozgrywany będzie w dwóch 4 zespołowych grupach. Po dwa najlepsze zespoły z grup awansują do półfinałów, których zwycięzcy zagrają o zaszczytny tytuł Mistrza Wielkopolski, natomiast pokonani o 3 miejsce. Pozostałe zespoły z grup rozstrzygną między sobą rywalizacje i miejsca 5 – 8. Czas gry 1×14 minut. Zapraszamy kibiców. Mając w pamięci rozegrany na hali w Luboniu Wielkopolski Turniej Sylwestrowy można mieć pewność, że emocji nie zabraknie.

Hala w Luboniu często zmienia swoje oblicze i w niedzielę zamiast bramek piłkarskich pojawią się stoły pingpongowe. Zawodnicy i zawodniczki z całej Wielkopolski rywalizować będą o tytuł najlepszych w naszym regionie. Turniej zaczyna się o godzinie 9.00 i organizatorzy spodziewają się około 90 zawodników i zawodniczek. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki uzyskają prawo gry w Mistrzostwach Polski.

Po turnieju tenisa na parkiet wkroczą siatkarki i siatkarze rywalizujący w rozgrywkach Lubońskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Rozegrane zostaną 10 spotkań ligowych i o puchar LALS. Szczegółowy terminarz – http://lals.pl/cms/14471/terminarz

Zapraszamy do Lubonia.