9. miejsce Julii Gładysz w Finale Mini Olympic Games w Warszawie

9. miejsce Julii Gładysz w Finale Mini Olympic Games w Warszawie

Na rozgrywanych zawodach finałowych turnieju „Mini Olympic Games” w Warszawie najwyżej z 2 osobowej reprezentacji LKTS Luvena Luboń uplasowała się Julia Gładysz zajmując 9. miejsce.

W imprezie będącej Mistrzostwami Polski do lat 12 startowało 36 dziewcząt i 45 chłopców.

Wyniki

Młodziczki

9 GŁADYSZ Julia 2005

Młodzicy

17-24 PYŚK Damian 2006

W piątek 15 grudnia lubońska drużyna tenisistów stołowych rozegrała mecz w rozgrywkach 4 ligi  na wyjeździe z MKTS Opalenica zawodnicy LKTS Luvena Luboń zremisowali 9:9. Opalenica i Luboń to aktualnie najlepsze zespoły w grupie zachodniej. W trwającej rundzie nie przegrały żądnego meczu, a punkt straciły tylko w bezpośrednim pojedynku. W grupie wschodniej punktu nie straciła drużyna Almar Głebokie. Ostatni mecz LKTS Luvena Luboń rozegra w Luboniu 13 stycznie podejmując MKSTS Warta Oborniki.

Punkty zdobyli:

  • Marcin Pawlak 3.5
  • Michał Deigsler 2
  • Tomasz Magnucki 2.5
  • Grzegorz Nowak 1
    Gratulujemy !

13.01. sobota LKTS Luvena II Luboń – MKS TS Warta I Oborniki  13.00

W Wałbrzychu (15-17.12.2017) na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ  rozegrano II Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. Wystartowało ponad 200 uczestników. Dobrze zaprezentował się senior LKTS Luvena Luboń Maciej Wiśniewski, który  wygrał z zawodnikiem 1-ligowej Victorii Płock Janem Olkiem. Z kolejnymi przeciwnikami stoczył zacięte i emocjonujące pojedynki. Zwycięstwa nie odniosła debiutująca w imprezie ogólnopolskiej seniorek Anita Chudy, ale stoczyła bardzo dobre mecze z zawodniczkami ekstraklasowymi oraz 1-ligowymi.

 

Wyniki

Seniorki

57-64 CHUDY Anita 2000

Seniorzy

41-48 WIŚNIEWSKI Maciej 1996

 

5 miejsce Kacpra Zrola w 2 GP WZTS Żaków

W niedzielę 17 grudnia 2017 roku w Poznaniu rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 60 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. W 2 Grand Prix Wielkopolski Żaków i Skrzatów uczestniczyli reprezentanci LKTS Luvena Luboń. Piąte miejsce kolejny raz zajął żak Kacper Zrol. Bardzo dobrze zaprezentowali się skrzaci Adam Jakubowicz i Bartosz Sułek prezentując dobrą grę i zajmując ostatecznie dobre 13 miejsca. Nasi reprezentanci potwierdzili wysoką formę oraz coraz większe umiejętności. Gra naszych reprezentantów bardzo cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rywalizowali z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Nasi zawodnicy prezentują się coraz lepiej i nabierają niezbędnego doświadczenia. Zawodnicy LKTS Luvena Luboń pokazali waleczność i duże zaangażowanie.

 

Wyniki

5 Kacper Zrol

13-14 Adam Jakubowicz

13-14 Bartosz Sułek

 

autor: Piotr Ciszak

 

Galeria zdjęć